Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarına Rüstempaşa, Mustafapaşa, Aksaray, Sanayii ve Karşıyaka mahalleleri ile devam etti.

Saadet Partisi’nden Elazığ Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Akın, 31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında saha çalışmalarını sürdürüyor. Mustafapaşa, Rüstempaşa, Karşıyaka, Sanayi ve Aksaray mahallerinde temasları ile devam eden Akın: “Ben tek talimatı sizden alırım sadece size hizmet ederim” dedi.

Mahalle sakinleri Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

tramvay projesi ile vatandaşların ulaşım sıkıntılarına çözüm olacağını ifade eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın: “Doğukent’ten Hilalkent’e kadar bir tramvay hattı kurulacak. Yani bu ne demek? Hilalkent’teki bir kardeşimiz vasıtası değiştirmeden tek vasıtasıyla Şehir Hastanesi’ne gidecek demek. Doğukent’ten binen kardeşimizde üniversitede okuluna gidebilecek demek. Bu proje ile bütün mahallenin değerini artıracak, malınız varsa değeri, kıymetini artıracak bir yatırım. Diğer taraftan halk ekmek fabrikasını kurduğumuz zaman bir bakan bize telefon açıp bu kişinin işi engellenecek şu fabrikayı kurma diyemez. Ben sadece sizden talimat alırım hepinize teşekkürlerimi arz ediyorum, saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Temel hizmetleri vatandaşın ayağına getirecek projeleri hayata geçireceğini aktaran Akın: “En önemlisi de şu temel hizmetleri inşallah yapacağız. Biz halk ekmek fabrikasını kurup her mahalleye en az bir tane büfe kurmak suretiyle sizlere ucuz ekmek arz edeceğiz. Diğer taraftan Et ve Balık Kurumu gibi bir fabrika kuracağız. Burada eti, sütü, tereyağı, peynirini inşallah temel gıdaları sizlere ucuza arz edeceğiz.” diye konuştu.