Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akın seçim ziyaretleri kapsamında Üniversitesi Mahallesi Namık Çiftçi Caddesi’ni ziyaret etti. Başkan Adayı Akın, Elazığ için hazırladığı 40 stratejik 10 tamamlayıcı projeleri hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın yaptığı açıklamada: “İnşallah belediye başkanı olursak yetkilerimiz daha geniş olur, her yeri kalkındırırız. Biz inşallah muvafakat olursak kentsel dönüşümü başlattığımız da Allah’ın izniyle sizin işlerinizin önünü alacak kimse yok. Niye? Çünkü; inşaat demek sizin için malzeme demek” dedi.

 

 

Her kesime yönelik projelerinin olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Akın: “Bütün gençlerimize iş alanı açacağız. 30 bin kayıtlı işsiz gencimiz var. Bu gençlerimiz için çeşitli yatırımlarımız var, o yatırımların hepsi iş demek. Diğer taraftan emekli ağabeylerimiz burada halk ekmek fabrikasını kuracağız, ve her mahalleye en az bir tane ekmek büfesi kurmak suretiyle sizlere ucuz ekmeği buluşturacağız. Diğer taraftan Et ve Balık Kurumu gibi, aynen Konya’daki Torku gibi eti, sütü, peyniri ve tereyağını burada bir fabrika kurmak suretiyle paketleyip sizlere satış noktalarında inşallah ucuza buluşturacağız. Üzerinizdeki geçim sıkıntısını bir nebze inşallah almış olacağız” diye ifade etti.

Başkan Adayı Akın: “Bizim halk ekmek fabrikasından türün kentsel dönüşüm olmak üzere her alana ait projelerimiz var. Bunları yapacağız inşallah. Bu seçim partilerin seçimi değil adayların seçimidir. Evleneceksin yarın nasıl alışveriş yapacaksın? Nasıl sevdiğin kızı alacaksın. Mümkün mü? Ondan sonra bunalıma gireceksin. Biz inşallah sizlere iş alanı açacağız, söz veriyorum. Belediye seçimine giriyoruz 40 tane projemiz var. İnşallah bu projeleri yapacağız ve size iş alanları açacağız.” Dedi.